DZIĘKUJEMY !!!

*Podziękowania dla: p. Dominiki Korgól, Klaudii Ratowskiej, Justyny Olszak, Justyny Zdunek-Partyka za pakowanie świątecznych prezentów dla dzieci

* Podziękowania od wszystkich dzieci dla Rady Rodziców za zorganizowanie wspaniałych prezentów pod choinkę.

* Za odegranie roli Mikołaja podczas przedstawień Jasełkowych dziękujemy:

Tacie Natalki Mroczek (gr. Stokrotki)

Tacie Tosi Poniatowskiej (gr. Tulipany)

Dziadkowi Filipa Podobińskiego (gr. Rumianki)

Tacie Marysi Kubaszek  (gr. Maki)

Dziadkowi Szymona Ziółkowskiego  (gr. Niezapominajki)

Sąsiadowi Adama Paska  (gr. Słoneczniki)

Tacie Ai Świerczewskiej ( gr. Bratki)

*  Dziękujemy Rodzicom z grupy „Tulipany” za przygotowanie poczęstunku Wigilijnego.

*Grupa „Niezapominajek” dziękuje Mamie Majki Korgól za artykuły papiernicze.

* Podziękowania dla Mamy Oli Jóźwiak za artykuły plastyczne dla grupy „Niezapominajek”.

* Dziękujemy Dziadkowi Poli Łuczak za materiały, które grupa „Niezapominajek” wykorzysta podczas zajęć.

* „Niezapominajki” dziękują wszystkim Rodzicom za ozdoby do kącika przyrody.

* Podziękowania dla Mamy Nikoli Kajszczak z grupy „Słoneczniki” za strój Mikołaja do przedstawienia i materiały papiernicze.

* Cioci Ali Piotrowskiej z grupy „Słoneczniki” dziękujemy za stroik świąteczny, który zdobi salę.

* „Rumianki” dziękują Mamie Antka Jesionowskiego za papier do kopiowania.

* Rodzicom z grupy „Rumianki” dziękujemy za przygotowanie strojów do występu Bożonarodzeniowego.

* Dziękujemy Rodzicom „Rumianków” za ozdoby na choinkę do sali przedszkolnej.

* Mamie Hani Rynkowskiej z grupy „Rumianki” dziękujemy za artykuły plastyczne.

* Dziękujemy Mamie Poli Gładygi za kolorowy papier dla grupy „Rumianki”.

* Mamie Wojtka Siodłaka z grupy „Rumianki” dziękujemy za papier.

Dziękujemy p. Marcie Rosieckiej i p. Magdalenie Kołodziej za zaangażowanie na rzecz grupy „Stokrotki”.

* Państwu Duda grupa „Stokrotki” dziękuje za artykuły papiernicze.

* Dziękujemy Rodzicom Poli Łuczak za podarowanie pasów bezpieczeństwa na Kiermasz Mikołajkowy. Dzięki Państwu wzrosła zebrana kwota zasilająca fundusz Rady rodziców.

*Podziękowania od przedszkolaków dla: p. Małgorzaty Turek, Benity Jędral, Justyny Olszak, Michała Olszaka, Justyny Partyka, Natalii Westrych za strojenie przedszkolnej choinki. Wnieśliście Państwo uśmiech i radość dzieciom do przedszkola.

*Bardzo serdeczne podziękowania dla Wszystkich Rodziców Przedszkolaków, którzy zaangażowali się w przygotowanie i udział w kiermaszu świątecznym przed Urzędem Gminy w dniu 3.12.2017.

Szczególne podziękowania należą się przedszkolnej kuchni za tradycyjny kompot z suszu, wypieki pierniczków.

Za ogromny wkład, poświęcony niedzielny czas i sprzedaż smakołyków na stoisku Przedszkola:

- Państwu Turek, Państwu Kołcz, Pani Agnieszce Karolak, Pani Marcie Rosieckiej, Pani Kamili Jerzak, Pani Marii Sztaba (kolejny rok w gotowości), Pani Ewie Pacuła i Panu Maciejowi Łuczak.

- Rodzicom towarzyszyły PRZEDSZKOLAKI - dla Nich największe BRAWA i PODZIĘKOWANIA.

- Państwu Zielińskim za pudełka do pakowania pyszności,

- Dziękujemy także sponsorom - Firmie Smart KId Belt

- Warsztat Blizne za dodatkowe wsparcie Akcji.

* Podziękowania dla Przedszkolnych Pomocników Świętego Mikołaja - Radzie Rodziców, p. Agnieszce Karolak, p. Kindze za zaangażowanie przy organizacji upominków świątecznych  w związku z wizytą Świętego w Przedszkolu.

*Podziękowania dla Mamy Majki Korgól za brystole przyniesione do grupy „Niezapominajek”.

*Tacie Zosi Przychodzień dziękujemy za kolorowanki dla grupy „Niezapominajek”.

*Dziękujemy Mamie Oli Jóźwiak za przyniesienie do grupy IV artykułów dekoracyjnych i plastycznych.

*Podziękowania dla Mamy Huberta z grupy „Słoneczników” za nagrody na konkurs przyrodniczy.

*Mamie Julki Szostak za mnóstwo książeczek do kącika w sali „Słoneczników”.

*Dziękujemy Rodzicom z grupy „Tulipany” za różne przydatne do zajęć przybory dla grupy (np. frotki, kalka, wata, nakładki na ołówki, folia do laminowania, papier i inne).

*Tacie Tosi Poniatowskiej Dziękujemy za zakup przyborów dla grupy „Tulipany”.

*Serdeczne podziękowania dla p. Kasi Pasek, mamy Adasia Paska za inicjatywę i organizację upominków i dyplomów dla dzieci z grupy "Słoneczniki" biorących udział w eliminacjach grupowych konkursu recytatorskiego "Matematyka na wesoło" w dniu 17.11.20 oraz sfinansowanie słodkiego poczęstunku dla grupy.

* Rodzicom i Dziadkom Kuby Zazdrosińskiego z grupy „Tulipany” za kartki do rysowania, książeczki, karty pracy i wiele innych rzeczy, które uatrakcyjniają dzieciom pracę.

*Panu Kamilowi Kowalskiemu tacie Igora z grupy „Tulipany” za xero kart pracy.

* Rodzicom z grupy „Tulipany” za wzbogacanie kącika przyrody.

* Pani Elżbiecie Zięcik- Sękowskiej mamie Ewy z grupy „Tulipany” za karmniki do samodzielnego złożenia.

* Rodzicom z grupy „Niezapominajki” za wszelkie jesienne dary.

* Rodzicom z grupy „Słoneczniki” za zaangażowanie w tworzenie kącika przyrody.

* Podziękowania dla mamy Huberta Czernika za przekazanie breloczków do grupy „Rumianki”.

* Podziękowania dla Rodziców dzieci z grupy „Stokrotki” za przyniesienie darów jesieni do kącika przyrodniczego oraz eksponatów do wystawy Święto Drzewa.

* Podziękowania dla Mamy Zuzi Rosieckiej za zakup segregatorów dla dzieci.