Opłaty za przedszkole wylicza się na podstawie:  Uchwały Nr III/15/2018 Rady Gminy Stare Babice z dnia 20 grudnia 2018r. w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego w publicznych przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Stare Babice.

Opłata za pobyt:

Przedszkole zapewnia bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w wymiarze 5 godzin dziennie, przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30-12.30.

W godzinach 6.30-7.30 i 12.30-17.30 wysokość opłaty wynosi 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę zajęć.

Kwota opłaty za pobyt zostaje wyliczona na zasadzie pomnożenia liczby godzin obecności dziecka w przedszkolu w danym miesiącu  przez 1,00zł.

Opłata 1,00zł dotyczy dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym kończą 6 lat.

Opłata za żywienie:

Dzienna stawka żywieniowa dla dzieci od dnia 01.09.2018r. wynosi  9,50 zł i obejmuje zakup surowców i produktów potrzebnych do przygotowania posiłków.

Opłaty za posiłki dla dzieci wynoszą:

1. śniadanie  wraz z II śniadaniem 2,50 zł
  2. obiad  zł 5,00 zł
  3. podwieczorek  2,00 zł

Opłaty ustalone na podstawie ust.1. wnosi się z góry za miesiąc, w którym następuje korzystanie z żywienia w przedszkolu najpóźniej do 10 dnia danego miesiąca.

Kwota opłaty za wyżywienie zostaje wyliczona na zasadzie pomnożenia liczby dni roboczych w danym miesiącu przez łączną kwotę zadeklarowanych dziennie posiłków.

W przypadku nieobecności dziecka  opłata podlega zwrotowi za każdy dzień nieobecności.

Zgłoszenie nieobecności dziecka należy dokonać w dniu poprzednim lub w dniu nieobecności do godz. 8.15.