Nie dajemy się próchnicy, dbamy o zęby!

Każdego dnia po śniadaniu pamiętamy o myciu zębów. Kształtujemy prawidłowe nawyki w zakresie higieny jamy ustnej. Pomagają nam Panie z przedszkola i Rodzice.

Uczestniczymy w polsko-szwajcarskim projekcie "Dzieciństwo bez próchnicy". Celem projektu jest obniżenie częstotliwości  występowania  próchnicy zębów u dzieci w wieku 3-5 lat, poprawa zdrowia jamy ustnej, wzrost świadomości i utrwalenie prawidłowych nawyków w zakresie higieny jamy ustnej dzieci.

"O zęby dbam i piękny uśmiech mam"

17 marca 2016r. odbył się w "Rumiankach" grupowy Konkurs Recytatorski. Uczestnicy konkursu mieli przygotować wiersz o tematyce dbania o zęby. Każdy przygotował się na 5+. Były oklaski, uśmiechy i nagrody. Wszystkim uczestnikom gratuluję znakomitej pamięci i odwagi. Konkurs przypomniał jak przedszkolak ma dbać o zęby.

/A. Kośla/