"Wszystkie dzieci Nasze są w Gminie Stare Babice"

Projekt "Wszystkie dzieci Nasze są w Gminie Stare Babice"
POKL.09.01.01-14-014/12
współfinansowany z budżetu Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

OD 1 CZERWCA 2013 ROKU DO 30 CZERWCA 2014R.

Przedszkole uczestniczyło w projekcie unijnym realizowanym przez  Gminę Stare Babicedla DZIECI TRZY I CZTEROLETNICH Z TERENU GMINY STARE BABICE.

Filarem głównym projektu były zajęcia dydaktyczne, zgodne z podstawą programową prowadzone przez doświadczonych pedagogów.

Ich uzupełnieniem były:

• Zajęcia z języka angielskiego
  • Zajęcia artystyczne: umuzykalniające, taneczne, plastyczne
  • Zajęcia gimnastyki korekcyjnej
  • Zajęcia specjalistyczne: logopedyczne oraz psychologiczne.

Projekt obfitował w bogatą ofertę imprez i uroczystości dla przedszkolaków:

• Festyny integracyjne z częścią artystyczną, zabawami z nagrodami, czekoladową fontanną oraz innymi słodkimi niespodziankami,
  • Obozy integracyjne, które pozwoliły na integrację dzieci z otaczającą przyrodą

Wszystkie dzieci biorące udział w projekcie brały udział w wycieczkach do Warszawy. W ramach projektu zaplanowano wyjazdy do: ZOO, teatru, muzeum.

Podczas pobytu w przedszkolu każde dziecko otrzymało wyżywienie.

Projekt "Wszystkie dzieci Nasze są w Gminie Stare Babice oferował zajęcia w nowoczesnych salach przedszkolnych, urządzonych ciekawie, nowocześnie i przyjaźnie dla dzieci.