Kadra kierownicza

Kadrę tworzą:

p.o. Dyrektora: Konrad Czechowski – nauczyciel dyplomowany

Z-ca dyrektora: Iwona Iwańska – Brzeszcz – nauczyciel dyplomowany

  • Nauczyciele:
    • Katarzyna Lewandowska – wychowawca grupy „MISIE” – nauczyciel stażysta
    • Kinga Szpojankowska – wychowawca grupy „MISIE” – nauczyciel stażysta
    • Patrycja Łaszczyk – wychowawca grupy „WIEWIÓRKI” – nauczyciel kontraktowy
    • Anna Kośla – wychowawca grupy „ZAJĄCZKI” – nauczyciel mianowany
    • Anna Lesisz – wychowawca grupy „ZAJĄCZKI” – nauczyciel kontraktowy
    • Anna Dębkowska-Gut – wychowawca grupy „SARENKI” – nauczyciel mianowany
    • Monika Michalak – wychowawca grupy „SARENKI” – nauczyciel kontraktowy
    • Beata Szczesna – wychowawca grupy „RYSIE” – nauczyciel kontraktowy
    • Iwona Załuska – wychowawca grupy „JEŻYKI” – nauczyciel kontraktowy
    • Agnieszka Knop – wychowawca grupy „JEŻYKI” – nauczyciel mianowany
    • Natalia Filipczak – wychowawca grupy „LISKI” – nauczyciel mianowany
    • Agata Wojnarowicz – wychowawca grupy „BORSUKI” – nauczyciel kontraktowy
    • Katarzyna Kielak  – nauczyciel wspomagający – nauczyciel kontraktowy
    • Joanna Wasak – nauczyciel wspomagający – nauczyciel kontraktowy
    • Magdalena Pawłowska – nauczyciel wspomagający – nauczyciel stażysta
    • Liudmyla Svorin – nauczyciel języka angielskiego

 

  • Specjaliści:
  • Konrad Czechowski – dogoterapeuta, tyflopedagog – nauczyciel dyplomowany
  • Kamila Jarocka  – logopeda – nauczyciel kontraktowy
  • Dorota Komiażyk – Pachowska – logopeda – nauczyciel kontraktowy
  • Katarzyna Abramczyk – Błachnio – logopeda – nauczyciel kontraktowy
  • Maria Kąkol – psycholog, TUS – nauczyciel kontraktowy
  • Anita Lewandowska – terapeuta SI – nauczyciel kontraktowy
  • Jadwiga Sowińska – terapeuta ręki, terapia pedagogiczna – nauczyciel dyplomowany
  • Magdalena Dobrowolska – Keller – nauczyciel muzyki, rytmiki
  • Jolanta Światłowska – instruktor gimnastyki korekcyjnej / rehabilitant

 

  • Kierownik gospodarczy:     Magdalena Kłódkiewicz
  • Pomoce nauczycieli:
    • Edyta Zawadzka
    • Monika Dudkiewicz
    • Monika Rutkowska
    • Alicja Grabowska
    • Jolanta Strzelecka
    • Sylwia Kajszczak
    • Renata Gołębiowska
  • Woźne:
    • Bogumiła Chojak
    • Edyta Wiertlewska
    • Stanisława Chmura
    • Marta Nowicka
    • Jolanta  Zwolińska
    • Ewa Wytrykowska

 

  • Intendent: Barbara Janiszewska

 

  • Kucharz: Bożena Knop

 

  • Pomoce:
  • Jadwiga Barszczewska
  • Łukasz Delega
  • Aldona Gawlik
  • Pracownik gospodarczy: Jan Skibiński

 

 

Skip to content