Kadra przedszkola

Kadrę tworzą:

 

p.o. Dyrektora: Konrad Czechowski – nauczyciel dyplomowany

Z-ca dyrektora: Iwona Iwańska – Brzeszcz – nauczyciel dyplomowany

 

Nauczyciele:

    • Katarzyna Lewandowska – wychowawca grupy „MISIE” – nauczyciel stażysta

    • Kinga Szpojankowska – wychowawca grupy „MISIE” – nauczyciel stażysta

    • Patrycja Łaszczyk – wychowawca grupy „WIEWIÓRKI” – nauczyciel kontraktowy

    • Anna Kośla – wychowawca grupy „ZAJĄCZKI” – nauczyciel mianowany

    • Anna Lesisz – wychowawca grupy „ZAJĄCZKI” – nauczyciel kontraktowy

    • Anna Dębkowska-Gut – wychowawca grupy „SARENKI” – nauczyciel mianowany

    • Monika Michalak – wychowawca grupy „SARENKI” – nauczyciel kontraktowy

    • Beata Szczesna – wychowawca grupy „RYSIE” – nauczyciel kontraktowy

    • Iwona Załuska – wychowawca grupy „JEŻYKI” – nauczyciel kontraktowy

    • Agnieszka Knop – wychowawca grupy „JEŻYKI” – nauczyciel mianowany

    • Natalia Filipczak – wychowawca grupy „LISKI” – nauczyciel kontraktowy

    • Agata Wojnarowicz – wychowawca grupy „BORSUKI” – nauczyciel kontraktowy

    • Katarzyna Kielak  – nauczyciel wspomagający – nauczyciel kontraktowy

    • Joanna Wasak – nauczyciel wspomagający – nauczyciel kontraktowy

    • Magdalena Pawłowska – nauczyciel wspomagający – nauczyciel stażysta

    • Liumyla Svorin – nauczyciel języka angielskiego

 

Specjaliści:

  • Konrad Czechowski – dogoterapeuta, tyflopedagog – nauczyciel dyplomowany

  • Kamila Jarocka  – logopeda – nauczyciel kontraktowy

  • Dorota Komiażyk – Pachowska – logopeda – nauczyciel kontraktowy

  • Aneta Wereszka – logopeda – nauczyciel stażysta

  • Maria Kąkol – psycholog, TUS – nauczyciel kontraktowy

  • Anita Lewandowska – terapeuta SI – nauczyciel kontraktowy

  • Jadwiga Sowińska – terapeuta ręki, terapia pedagogiczna – nauczyciel dyplomowany

  • Magdalena Dobrowolska – Keller – nauczyciel muzyki, rytmiki

  • Jolanta Światłowska – instruktor gimnastyki korekcyjnej / rehabilitant

 

Kierownik gospodarczy:     

  • Magdalena Kłódkiewicz

 

Pomoce nauczycieli:

    • Edyta Zawadzka

    • Monika Dudkiewicz

    • Monika Rutkowska

    • Alicja Grabowska

    • Jolanta Strzelecka

    • Sylwia Kajszczak

    • Renata Gołębiowska

 

Woźne:

    • Bogumiła Chojak

    • Edyta Wiertlewska

    • Stanisława Chmura

    • Marta Nowicka

    • Jolanta  Zwolińska

    • Ewa Wytrykowska

    • Barbara Jakubowska – Kulesza

 

Intendent: Barbara Janiszewska

 

Kucharz: Bożena Knop

 

Pomoce:

  • Jadwiga Barszczewska

  • Łukasz Delega

  • Aldona Gawlik

  • Pracownik gospodarczy: Jan Skibiński

 

 

Skip to content